BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

SPORT & FUN FESTIVAL 27 i 28 lipca 2019 w Białce Tatrzańskiej

SPORT & FUN FESTIVAL już 27 i 28 lipca 2019 ! W nowej formule do Białki Tatrzańskiej wracają Mistrzostwa Polski Cross Monster oraz Kolorowa Eksplozja. Dzień sportu i dzień rozrywki to dwa dni SPORT & FUN FESTIVAL, najbardziej sportowego i kolorowego święta na Podhalu, z muzyczną atrakcją – koncertem CLEO!


Sport&Fun Festival to zwieńczenie 5 dotychczasowych edycji Mistrzostw Polski Cross Monster na wyjątkowych hulajnogach terenowych oraz Kolorowej Eksplozji. To wyjątkowe dwudniowe wydarzenie, które w środku lata zamienia stok Kotelnicy Białczańskiej w miejsce letniej rywalizacji sportowej i serwuje tysiące uśmiechów w różnych kolorach tęczy.

Sport & Fun Festival otworzy w sobotę, 27.07.2019 Dzień Sportu – aktywne święto dla całej rodziny oraz miłośników sportów ekstremalnych. W programie sportowe zmagania, w tym zawody amatorskie i rodzinne na hulajnogach Monster Family, konkursy, pokazy mistrzów trialu motocyklowego, rowerowego i stuntu. Na gości czeka Strefa Kibica oraz Strefa gwiazd, w której będzie można spotkać osoby znane w świecie sportu, takich jak RAFAŁ SONIK. W ramach współpracy z Fundacją "Ambasada Dobroczynności" odbędą się też licytacje przedmiotów z autografami gwiazd, a zebrane środki przekazane na zakup sprzętu niezbędnego w rehabilitacji dzieci, które walczą o szansę na odzyskanie sprawności psychicznej i fizycznej.

W niedzielę, 28.07.2019, w drugi dzień Sport & Fun Festival na Kotelnicę Białczańską zawita święto kolorów i muzycznej rozrywki. Wyrzuty kolorowych proszków, zumba maraton kolorów, sportowe atrakcje oraz warsztaty plastyczne dla dzieci i rodzin, które poprowadzi HOPCUP.pl.

Na zakończenie wyjątkowe wydarzenie - koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej CLEO! Będzie też z nami OLA KUTZ, dziennikarka motoryzacyjna i artystka, a zarazem Ambasadorka i współprowadząca imprezę.


powrótwydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1260
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

Aktualności

Twórczość ludowa

Zabytki

Dom Ludowy

Związek Podhalan

Zespoły góralskie

Kapliczki, krzyże i figury przydrożne

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 

Informacja dla Mieszkańców gminy, którzy uczestniczą w projekcie odnawialnych źródeł energii pn. „Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla gmin województwa małopolskiego” [więcej...]

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

PAŃSTWOWA STRAŻ RYBACKA INFORMUJE

Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie? Nie ruszaj ich z miejsca, zapamiętaj lokalizację i przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej w Krakowie. Posiadasz informację o osobie, która może kłusować, a nie wiesz komu to zgłosić? Również przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej.[więcej...]

 

 

 

 
 


 
TAXI